Корзина
18 отзывов
Книжный мир
+380
96
476-01-04
Корзина
 Мати все

Мати все

  • В наличии

54 грн.

Купить
+38096476-01-04
  • График работы
  • Адрес и контакты
 Мати все
Мати всеВ наличии
54 грн.
Купить
+38096476-01-04
Описание
Информация для заказа

Люко Дашвар - псевдонім прозаїка і сценариста Ірини Чернової. Її книга "Молоко з кров'ю" стала переможцем премії "Книга року Бі-Бі-Сі 2008". За словами її видавництва, загальний наклад книжок Люко Дашвар перевищує 100 тисяч примірників - що для української літератури наших часів є вражаючою цифрою.

Книги Люко Дашвар називають "масовою літературою", і на відміну від багатьох інших жанрових авторів, книги яких розходяться порівняно невеликими накладами, Люко Дашвар справді можна назвати масовою. Її книги не є особливо обласканими літературними критиками, які надають перевагу "високій літературі" і мають претензії до мови і стилю письменниці, проте на користь романів Люко Дашвар говорять продажі.

"Мати все" - це розповідь про матір і її дітей, про те, як тяжко - чи неможливо - обрати між родиною й коханням. Молода лікарка Ліда Вербицька пишається своїм іменем і бездоганною матір'ю Іветтою Андріївною, проте та не знаходить спільної мови з "некультурним" зятем Стасом. А той не може зрозуміти, чому від нього ховають загадкового брата Ліди, Платона.

  • Цена: 54 грн.